KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12771481
nr 1277 1481
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsning, Stockholmstak i snö, signerad. -31. Motivet: 25x28 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 30 september 2019
kl 19:43:09
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg